Badminton Unlimited 2016 | Episode 140

Badminton Unlimited I Misbun Sidek

Sukan Sea Kuala Lumpur 2017

Blog rasmi Kem Bakat Badminton KBS

Negaraku...berkumandang di bumi Mesir selepas Ridzwan Rahmat/Misbun Shawal muncul juara

Youtube

Instagram

Twitter

18 Ogos 2009

Keputusan Penuh Pusingan Pertama Terbuka Macau 2009

KEPUTUSAN PENUH
(Melibatkan aksi pemain Malaysia sahaja)
KEJOHANAN BADMINTON GRAND PRIX EMAS TERBUKA MACAU 2009
TARIKH: 18 - 19 Ogos 2009
VENUE: TAP SEAC MULTISPORT PAVILION, MACAU
PUSINGAN PERTAMA

PERSEORANGAN LELAKI

Tan Chun Seang kk *14 P.Kashyap (Ind)
16-21, 20-22 (30 minit)
Kuan Beng Hong kk Gao Huan (Chn)
8-21, 21-19, 18-21 (57 minit)
Yeoh Kay Bin kk *7 Chetan Anand (Ind)
16-21, 16-21 (26 minit)
*1 Lee Chong Wei mn Chiang Jiann Shiarng (Mas)
21-9, 21-6 (16 minit)
Mohd Arif Latif kk Wang Zhengming (Chn)
20-22, 9-21 (27 minit)
Chong Wei Feng mn *12 Andrew Smith (Eng)
21-17, 21-15 (28 minit)
Chan Kwong Beng mn Ralph Ian Mendez (Phi)
21-11, 23-21 (30 minit)
Liew Daren kk *10 Arvind Bhat (Ind)
21-17, 11-21, 9-21 (45 minit)
Beryno Wong mn Hsu Shao Wen (Tpe)
21-19, 21-16 (25 minit)
*16 Sairul Amar Ayub mn Lam Chi Man (Mac)
21-12, 21-10 (23 minit)
*9 Lee Tsuen Seng kk Hu Yun (Hkg)
10-21, 13-21 (25 minit)
Muhammad Hafiz Hashim mn Vilailak Pakkawat (Tha)
21-13, 21-14 (28 minit)
Hoo Kim Long kk Lin Yu Jui (Tpe)
17-21, 6-21 (27 minit)
*4 Wong Choong Hann mn Tam Chun Hei (Hkg)
21-10, 21-9 (20 minit)
K.Yogendran kk *15 Gong Weijie (Chn)
17-21, 15-21 (29 minit)

BERGU CAMPURAN
Lutfi Zaim Khalid/Lim Yin Loo kk W.Wai Hong/K. Wai Chee (Hkg)
19-21, 21-17, 17-21 (61 minit)
Razif Latif/Woon Khe Wei mn Lo Loh Kei/Ng Ka Shun (Hkg)
21-8, 21-12 (18 minit)
*7 Ong Guo Jian/Chong Sook Chin mn Kim Dae Eun/Eom Hye Won (Kor)
21-12, 21-15 (21 minit)

PERSEORANGAN WANITA
Wong Mew Choo mn Xing Aiying (Sin)
21-10, 13-21, 21-17 (47 minit)

BERGU WANITA
Lim Yin Loo/Ng M.Poau Leng kk Vita Marissa/Mona Santoso (Ina)
15-21, 13-21 (24 minit)
Chong Sook Chin/Woon Khe Wei kk *3 Yang Wei/Zhang Jiewen (Chn)
11-21, 16-21 (24 minit)

BERGU LELAKI
Hoon Thien How/Ong Soon Hock kk *7 F.Chien Min/L.Sheng Mu (Tpe)
9-21, 20-22 (25 minit)
Chow Pak Chuu/Hong Chieng Hun kk *3 Yulianto Alvent/Hendra Aprida (Ina)
10-21, 12-21 (17 minit)
Mak Hee Chun/Tan Wee Kiong mn Ko Sung Hyun/Kwon Yi Goo (Kor)
21-18, 21-18 (26 minit)
*8 Chan Chong Ming/Chew Choon Eng mn Hiroyuki Endo/Shuichi Sakamoto (Jpn)
21-7, 21-14 (17 minit)
Razif Latif/Ong Jian Guo kk Lioa Min Chun/Wu Chun Wei (Tpe)
17-21, 17-21 (21 minit)
Gan Teik Chai/Tan Bin Shen kk Hwang Ji Man/Kim Ki Jung (Kor)
13-21, 21-17, 19-21 (49 minit)
*2 Choong Tan Fook/Lee Wan Wah mn Rasmus Bonde/M.Delbo Larsen (Den)
21-16, 21-12 (23 minit)
*1 Koo Kien Keat/Tan Boon Heong mn K.Faust Henriksen/Anders Kristiansen (Den)
21-19, 21-8 (23 minit)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails